Новини

Новини компанії

Зовнішні диски і флеш-пристрої USB - найпопулярніший інструмент для зберігання даних, в тому числі резервних копій. Тому буває необхідна перевірка USB-пристроїв на під'єднання перед створенням резервної копії.

Щоб позбавити користувачів від цих клопотів, компанія «Новософт» випустила оновлену версію HandyBackup, популярного рішення для автоматизації резервного копіювання, під номером 7.6.3. У новій версії HandyBackup використовується зручний засіб автоматизації резервного копіювання на пристрої USB, що дозволяє автоматично запускати завдання резервного копіювання при підключенні пристрою USB до комп'ютера.

Компанія «Новософт» оголошує про випуск нової версії програми Handy Backup, створеної для автоматизації резервного копіювання (бекапа) будь-яких типів даних на комп'ютерах під керуванням ОС Windows. Ключові особливості нової версії 7.6.3 - функція автоматичного запуску завдання резервного копіювання на пристрій USB при підключенні зовнішнього диска або флеш-накопичувача до порту USB на комп'ютері, а також деякі інші нові функції, зокрема, вибір найбільш зручного формату тимчасових міток.

За словами Олексія Долгушева, керівника відділу розвитку Handy Backup, «Ми надаємо користувачу новий засіб автоматизації: запуск завдання при підключенні пристрою USB. Ланцюжок дій спрощується до межі: створити завдання копіювання даних на USB-носій - налаштувати її запуск на підключення USB-диска - потім, за будь-якої необхідності, просто вставляти в комп'ютер пристрій USB і чекати автоматичного виконання завдання. Як додаткові засоби автоматизації, ми ввели ще вибір формату тимчасових міток, записуваних в назви папок з резервними копіями. Це дозволить, наприклад, адаптувати роботу з тимчасовими мітками до вимог зовнішніх програм, автоматично сортуючи дані ».

Нова версія Handy Backup 7.6.3 дозволяє створювати завдання, автоматично запускаються на виконання при підключенні пристрою зберігання даних до комп'ютера через порт USB. У завданнях, які копіюють дані на USB-пристрої, ця функція значно спрощує роботу користувача і дозволяє досягти високого рівня автоматизації. Крім того, використання цієї можливості дозволяє виключити помилки запису на відсутній пристрій.

Програма може також «запам'ятовувати» жорсткі диски USB або флеш-носії, автоматично розпізнаючи зовнішній диск USB, раніше використаний в завданні резервного копіювання. Навіть якщо користувач вийме пристрій з слота USB і під'єднає його знову до іншого входу, змінивши при цьому букву дисковода і шлях до даних, Handy Backup все одно «згадає» цей пристрій, дозволивши продовжувати процеси резервного копіювання, пов'язані з цим конкретним зовнішнім диском.

Інше важлива поліпшення в новій версії - можливість вибирати формат тимчасових міток при версійнному резервному копіювання. Користувач може вибрати вид тимчасової мітки з декількох доступних варіантів. За допомогою цієї функції зовнішні програми, які використовують дані тимчасових міток, набагато простіше можуть отримати доступ до резервних копій, створених Handy Backup.

Про компанію «Новософт»
ТОВ «Новософт розвиток» вже понад два десятиліття пропонує на ринку програмного забезпечення різні рішення для індивідуальних і корпоративних користувачів. Основні сфери діяльності компанії - розробка програмного забезпечення, IT-консалтинг і системна інтеграція. У нинішній час компанія переважно займається розробкою методів автоматизації та інтеграції різних бізнес-процесів. Висока кваліфікація розробників компанії, привабливі ціни на програмні рішення і доступна технічна підтримка роблять програми ТОВ «Новософт розвиток» затребуваними на ринку як у індивідуальних користувачів, так і у підприємств у всьому світі.

Про програму HandyBackup
Програмне забезпечення (ПО) Handy Backup призначене для автоматизації функцій резервного копіювання будь-яких даних. Програмне забезпечення працює під управлінням всіх сучасних версій ОС Windows, включаючи Windows 8/7 / Vista / XP, Windows Server 2012/2008/2003, а також дозволяє використовувати в мережевому середовищі ряд популярних дистрибутивів Linux. Функціональність ПО Handy Backup дозволяє створювати, редагувати і синхронізувати дані на локальних і віддалених машинах, записувати образи жорстких дисків, працювати з усіма існуючими типами баз даних (БД) і іншими даними. Високоінформативна система повідомлень та зручний інтерфейс роблять роботу з ПО Handy Backup комфортною, простою та надійною.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!