Новини

Новини компанії

В кінці першого кварталу 2016 року, компанія Microsoft анонсувала вихід оновленого захисту для пошти: Exchange Online Protection і Advanced Threat Protection.

Exchange Online Protection і Advanced Threat Protection блокують небажану пошту завдяки таким засобам захисту:

  • Захист від спрямованих атак і виявлення небезпечних вкладень в листах.
  • Корисні поради для користувачів, які допомагають уникати фішингових листів та інших шахрайських атак.
  • Вбудовані функції оповіщення про загрози: Phish Reporting і Advanced Threat Protection.

Крім вищезазначених функцій, Exchange Online Protection і Advanced Threat Protection тепер мають і новими інструменти. Вони посилюють захист від невідомих погроз, передають адміністраторам більш розгорнуту інформацію про події і дозволяють значно зменшити ризики від можливих атак

Серед основних переваг оновлених Exchange Online Protection та Advanced Threat Protection варто відзначити наступні:

Динамічна доставка безпечних вкладень. У липні минулого року компанія Microsoft посилила захист від невідомих загроз, завдяки функціональним можливостям, які дозволяють відстежити віруси і заражені файли у вкладенні до листів. Після того, як пошта пройшла стандартну процедуру перевірки на віруси і спам в Office 365, всі підозрілі вкладення переносяться в «пісочницю». У ній можна безпечно запускати файли і перевіряти їх безпеку, все займає лічені хвилини. Також, динамічна доставка безпечних вкладень дозволяє скоротити затримки при доставці пошти, не зменшуючи при цьому захист. Система пересилає одержувачу тіло листа, в той час, коли вкладення проходить сканування на наявність загроз. Якщо файли визначаються, як безпечні - їх можна буде завантажити, в іншому випадку вони будуть заблоковані адміністратором. Динамічна доставка безпечних вкладень зараз доступна в тестовому режимі для користувачів Advanced Threat Protection. Фінальну версію варто очікувати в першому кварталі 2016 року.

Миттєве очищення (Zero-hour Auto Purge). Іноді система аналізу може припуститися помилки і пропустити небезпечне лист, в таких ситуаціях виправити помилку допоможе функція миттєвої очищення - видалення небажаних вкладень. Завдяки цій же функції можна «врятувати» безпечний лист з папки спам. Функція підключається на вимогу - в публічному доступі з'явиться також в першому кварталі цього року. Активується миттєве очищення в центрі адміністрування.

Підказки для веб-версії Outlook. Цей інструмент дає підказки, які допоможуть уникнути прочитання небажаної пошти. Наприклад, якщо лист прийшов від довіреної відправника, тоді система підкаже, воно - безпечно. Якщо ж ви отримаєте підозрілий лист, система попередить і про це. Пропустити попередження буде неможливо: воно буде виводиться червоним рядком над підозрілою поштою. Підказки про безпеку у веб-версії Outlook стануть доступними користувачам Exchange Online Protection в першому кварталі 2016 року.

Захист від інсайдерського спуфинга. Досить часто зловмисники виманюють інформацію представляючись колегою, начальником або знайомим, - цей вид шахрайства називається інсайдерським Спуфінгом. Такий лист може виглядати дійсно як той, який вам відправили знайомі люди, і саме тому подібні листи досить небезпечні. Завдяки вбудованій в Exchange Online Protection системі аналізу великих обсягів даних, репутаційних файлів і перевірки особи, виявлення подібних листів збільшено на 500%.

Повідомлення про фішинг. Користувачі веб-версії Outlook зможуть сповістити Microsoft про підозрілі листи. Для цього необхідно натиснути на меню «Кошик» і вибрати в меню «Фішинг», після, через що з'явилися діалогове вікно можна відправити експертам копію листа для аналізу і отримати додаткову інформацію про фішинг. Функція відправлення звітів про фішинг буде також доступна до кінця цього кварталу.

Фільтрація поширених загроз у вкладеннях. Адміністратори Exchange Online Protection зможуть відкривати небезпечні або підозрілі файли з певними настройками політик безпеки потенційно небезпечних листів. Це спростить обробку поширених видів документів, які можуть бути у вкладенні. Відповідний розділ з настройками даної функції з'явиться також на протязі цього кварталу. Він буде називатися «Фільтр популярних видів вкладень», і його можна буде знайти в секції «Фільтр шкідливих повідомлень» у вкладці «Захист».
Нові інструменти безпеки Office 365 Exchange Online Protection і Advanced Threat Protection мають відчутно більшу кількість можливостей для захисту пошти від сучасних загроз, спрощуючи управління і адміністрування.

На основі матеріалу від 19 січня 2016 р з офіційного блогу компанії Microsoft.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!