Новини

Новини компанії

21 січня цього року компанія Майкрософт презентувала новітнє розуміння того, як майбутнє платформи Windows може змінити бачення людей на роботу та життя в цілому.

Ми розкрили нову главу розвитку Windows 10, визначивши ключові переваги, нові можливості та цікавий досвід для користувачів. Це свідчить про те, що компанія Майкрософт досягла ще одного важливого, ключового етапу у роботі над Windows 10. Більш ніж 1.5 мільйони учасників програми Windows Insider у більш ніж 100 країнах світу вже використовують тестову версію Windows 10. Це найбільша програма попереднього тестування, яку ми будь-коли пропонували. Windows Insider згенерувала мільйони коментарів, які допомагають нам вдосконалити кінцевий продукт та створити найкращий реліз Windows. Дозвольте поділитися з вами основними ідеями та визначними функціями майбутньої Windows 10.  Деякі з інновацій та нових функцій, анонсованих 21 січня, демонструють як саме Windows 10 надасть можливість людям робити більше:

  1. Єдина платформа: Windows 10 – це єдина платформа, що створена для роботи з усіма форм-факторами пристроїв: смартфонами, планшетами чи ПК. Це унікальна можливість для розробників програм використовувати більш широку та ємну платформу для розробки. Приємним бонусом для користувачів буде можливість сплатити за програму з Магазину Windows лише один раз та надалі користуватися нею на усіх своїх пристроях з Windows 10.
  2. Cortana: Голосовий персональний помічник Cortana створена, щоб допомогти вирішувати різноманітні справи значно простіше та швидше. Cortana буде доступна не тільки для телефонів, але й для ПК та планшетів.
  3. Проект Spartan: новий веб-браузер для більш приємного та зручного онлайн-серфінгу, з функціями коментування, оптимізації сторінок у режим читання та налаштуваннями для швидкого обміну файлами.
  4. Office для Windows 10: оновлені універсальні програми Office чудово підходять для роботи в режимі дотику на усіх ваших пристроях з Windows 10.
  5. Набір програм: новий набір програм з універсальним дизайном на усіх пристроях з Windows 10, а саме: Фотографії, Люди, Відео, Музика, Карти, Пошта та Календар.
  6. Оновлення: Майкрософт запропонує безкоштовне оновлення на Windows 10 для нових та існуючих пристроїв на Windows 7, Windows 8.1 та Windows Phone 8 Після оновлення пристроїв з Windows до Windows 10, ми будемо продовжувати підтримку та оновлення платформи протягом усього терміну служби пристрою, забезпечуючи кращий захист та пропонуючи нові функції та функціональність без додаткових витрат.

Ми будемо раді представити ринку Windows 10 та новий досвід у користуванні різними форм-факторами пристроїв, що прийдуть разом із цією новітньою платформою. Чекайте на анонси щодо Windows 10 найближчим часом!

— материал предоставлен компанией "Майкрософт Украина"

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!