Новини

Новини компанії

30 травня, компанія "Софтліст" спільно з державним концерном Укроборонпром провели всеукраїнську конференцію в сфері кібербезпеки: CYBERSECURITY CONFERENCE.

У конференції брали участь представники компаній, що входять в концерн УкрОбороПром, Служба Безпеки України, представники Департаменту кіберзахисту Національної поліції України, представники Державного центру кіберзахисту і протидії кіберзагрозам і інші учасники.

Були порушені питання розвитку сфери інформаційних технологій і захисту інформації в оборонній сфері. Учасники вислухали доповідь фахівців про тенденції протидії новим загрозам і виступи представників всесвітньо відомих виробників рішень кібербезпеки: McAfee, TrendMicro, Fortinet та нового вендора для українського ринку рішень безпеки PaloAlto. Крім-того на конференції був присутній демостенд де учасники могли не лише ознайомиться з можливостями представлених рішень кіберзахисту але і на живих прикладах спостерігати за усіма етапами нейтралізації загроз та задати питання представникам вендорів.

Учасники конференції відзначили, що, з огляду на сучасні тенденції розвитку сфери інформаційної безпеки і існування великої різноманітності підходів до вирішення проблем захисту інформаційних ресурсів, замовники виявляються перед складним вибором, і кваліфікація партнерів і постачальників програмного забезпечення або обладнання повинні завжди відповідати високим вимогам та очікуванням. Також, серед актуальних проблем галузі відзначені, складність пошуку ефективних рішень для протидії кіберзлочинцям, постійно зростаюча кількість кібератак і необхідність ефективного навчання нових фахівців.

Компанія "Софтліст", тісно співпрацює з McAfee і іншими виробниками рішень, і вже не один рік проводить в Україні конференції присвячені безпеці, що стало вже доброю традицією.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!