Новини

Новини компанії

З 1-червня 2014 року компанія Adobe припиняє постачання безстрокових версій продуктів Creative Suite і переходить на модель щорічної підписки Creative Cloud.

Creative Cloud поєднує в собі все, що необхідно для творчості, надаючи найостанніші версії інструментів та сервісів. Крім того, надаються ефективні засоби взаємодії з колегами і способи ділитися результатами роботи з творчим співтовариством.

Розвіюємо міфи про Creative Cloud:

Міф №1: «Creative Cloud - це всього лише хмарне сховище. Для зберігання файлів у мене є інші сервіси зберігання».

Насправді Creative Cloud - це комплексний набір творчих інструментів і послуг, в який входять повні робочі версії всіх оновлених додатків сімейства СС, що раніше входили в пакет Creative Suite Master Collection 6, а також Acrobat XI Pro, Adobe Muse СС, Lightroom 4, Digital Publishing Suite, Adobe Edge СС і багато іншого. Крім цього користувачі Creative Cloud отримують 100 ГБ хмарного простору для синхронізації файлів і доступу до них з мобільних пристроїв і з планшетних додатків.

Міф №2: «Мене не влаштовує, що для запуску і використання додатків потрібен постійний доступ в Інтернет».

Постійне з'єднання з Інтернетом зовсім не обов'язково. Після установки додатків доступ в Інтернет буде потрібно приблизно раз на місяць - для перевірки терміну дії ліцензії та скачування останніх оновлень.

Міф №3: «Додатки, що запускаються в браузері, навряд чи мають високу продуктивність - як веб-додатки Photoshop, швидше за все, буде працювати дуже повільно».

Жоден з вхідних в Creative Cloud інструментів не є веб-додатком або додатком, розміщеним на зовнішньому сервері. Це повноцінні настільні версії (НЕ онлайн-версії і не «програмне забезпечення як послуга»), які завантажуються і встановлюються на ваші комп'ютери, також як це було завжди з додатками Creative Suite. Програма є доступною на Windows і Macintosh; вони працюють у звичному режимі зі звичайною швидкістю.

Міф №4: «Підписка, швидше за все, обходиться дорожче, ніж безстрокова ліцензія. Мені здається, вона не варто своїх грошей ».

Якщо скласти ціни всіх окремих продуктів, які ви можете встановити і використовувати, підписавшись на Creative Cloud, їх загальна вартість в рази перевищує вартість Creative Cloud. Оформивши річну передплату, ви отримуєте право користуватися всіма продуктами, що входять в набір, а також встановлювати їх на два своїх комп'ютера (домашній і робочий), за умови, що обидва комп'ютера не використовуються одночасно. Більш того, тепер у вас є свобода вибору мови використання і платформи - це означає, що одна підписка може бути встановлена ​​на ПК на базі Windows, інша на Mac.

Міф №5: «Creative Cloud - це платна послуга. Якщо я не сплачу підписку, то втрачу всі свої файли ».

Якщо ви не продовжите платну підписку, у вас буде 90 днів, щоб забрати свої файли. Після закінчення цього періоду ви зможете безкоштовно користуватися 2 гігабайтами дискового простору (або придбати додаткове місце за окрему плату). Крім того, ви, швидше за все, зберігаєте файли локально на своєму комп'ютері, перш ніж опублікувати їх в Інтернеті, тому ваші дані не будуть втрачені.

Купуйте Creative Cloud зі знижкою →

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!