Новини

Новини компанії

Ми знову підтвердили золотий статус Microsoft Gold, який видається партнерам і реселлерам, які продають і які надають консультаційні послуги щодо продуктів і послуг Microsoft.

Підтвердження концепції (PoC) - це практична оцінка функцій та масштабованості продукту, що гарантує використання цих переваг в Вашому середовищі. Іншими словами, це перевірка, чи буде це рішення працювати у контексті вашого середовища. Цей розділ зосереджений на розгортанні екземпляру Jira Software Data Center для оцінки функціоналу щодо вирішення поточних проблем.

Більшість людей, що використовують Jira Software, можуть стикатися з такою проблемою, коли кілька примірників Jira, розростаються до таких розмірів, що їх вже стає неможливо адмініструвати і підтримувати.

Кількість кібератак, як і їх масштаби в світі, збільшуються з року в рік. У 2019, за даними з відкритих джерел, вони виросли на 20%, а загальна кількість заражених шкідливим ПЗ пристроїв - майже на 40%. Найчастіше хакери вибирають своїми жертвами державні установи, промислові компанії, медицину, освіту і фінансові організації. Головною метою є викрадення персональних, облікових і фінансових даних. На другому місці - шифрування даних з подальшим вимаганням.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!