Новини

Новини компанії

Запрошуємо вас на вебінар McAfee UCE- сервіс безпечного доступу (SASE). Практичні кейси.

Компанія Софтліст прагне надати замовникам ефективні засоби для забезпечення безпеки всіх хмарних, віртуальних та фізичних систем. Сьогодні все більше компаній стурбовані безпекою своїх даних та доступу до них з офісу та зовнішніх мереж, тому ми зібрали для вас практичні кейси створення безпечного доступу на базі McAfee UCE.

Компанія McAfee третій рік поспіль присвоює Softlist найвищий партнерський статус в Україні.

McAfee Platinum включає спеціалізації:

• Solution Provider
• Managed Services Provider
• Certified Product Specialist

2020 рік вже добігає кінця, тому настав час підвести підсумки цього року, що минає. Ми вирішили поставити кілька запитань, мабуть, одному з найбільших клієнтів компанії Софтліст по програмним рішенням McAfee. Сьогодні ми будемо брати інтерв'ю у Возовітова Олександра Олеговича, заступника начальника Управління інформаційних технологій та безпеки.

Олександр Олегович працює в СКМУ вже більше десяти років й він як ніхто інший може поділитися з нами підсумками цього року.

Компанія Софтліст успішно пройшла програми сертифікації по стратегічним продуктам та рішенням з найбільшим комерційним та технологічним потенціалом та отримала найвищу нагороду, єдиний на Україні статус M-HERO McAfee.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!