Новини

Новини компанії

Компанія McAfee третій рік поспіль присвоює Softlist найвищий партнерський статус в Україні.

McAfee Platinum включає спеціалізації:

• Solution Provider
• Managed Services Provider
• Certified Product Specialist

2020 рік вже добігає кінця, тому настав час підвести підсумки цього року, що минає. Ми вирішили поставити кілька запитань, мабуть, одному з найбільших клієнтів компанії Софтліст по програмним рішенням McAfee. Сьогодні ми будемо брати інтерв'ю у Возовітова Олександра Олеговича, заступника начальника Управління інформаційних технологій та безпеки.

Олександр Олегович працює в СКМУ вже більше десяти років й він як ніхто інший може поділитися з нами підсумками цього року.

Компанія Софтліст успішно пройшла програми сертифікації по стратегічним продуктам та рішенням з найбільшим комерційним та технологічним потенціалом та отримала найвищу нагороду, єдиний на Україні статус M-HERO McAfee.

Компанія Софтліст є партнером значущої події на українському IT-ринку, Форуму з кібербезпеки 2020 для фінансового та банківського сектору. Головним організатором цього заходу виступає компанія McAfee, світовий лідер з розробки антивірусного програмного забезпечення та засобів інформаційної безпеки.

 У всьому світі, багато компаній переходять на роботу з дому. Сучасні технології зробили величезний крок вперед і дозволяють без проблем перевести цілу компанію на віддалену роботу: онлайн наради, обмін документами, спільна робота в хмарі і т.д.

Дивіться нашіКейси

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!