Наші проекти

Коротка інформація про успішно завершені проекти

Інформація про продуктиНаші проекти


2020

Автоматизації збору і аналізу конкурентних цін згідно прайс-листу компанії

Перед разрядниками встала проблема: потрібно зручне універсальне рішення для збору та аналізу цін з наступним переглядом статистики по конкурентах

Міграція комплексної інформаційної системи на базу хмарних технологій Office 365

Міграції та комплексне налаштування поштового сервера підприємства, в хмарному середовищі, та організація роботи електронної пошти

Рішення з контролю виконавчої дисципліни на базі WSS Constructor

Розроблено рішення, яке дозволяє створювати програми по управлінню та відстеженню роботи централізованих та віддалених підрозділів без залучення розробників.

Побудова екосистеми безпеки на базі продуктів McAfee

Побудований адаптивний захист для забезпечення безпеки кінцевих точок, файлових серверів, електронної пошти, що включає сигнатурний антивірус, репутаційний аналіз, виконання файлів у виділених середовищах («пісочниця»). Впроваджено SIEM систему яка забезпечує централізований збір та аналіз подій, що відбуваються у IT-інфраструктурі замовника, що дозволяє виявляти аномальні активності.

Створення захищеного середовища передачі даних між 28 філіями

Портал для ведення документообігу компанії відповідно до бізнес-процесів компанії, що включає в себе синхронізацію з 1С, відстеження статусів завдань, можливість делегування та заміщення, панель звітів та інше.

Створення порталу ParCon

Зручне місце для спостереження за успішністю дитини в школі та обговорення будь-яких питань з іншими батьками або викладачами

Модернізація захисту периметру локальної мережі

Запроваджено міжмережевий екран нового покоління, що працює на базі технології SPI. Безпека периметру додатково посилена за рахунок активації функціональних модулів безпеки (Next-Generation Application & IPS, Web Filtering, Antivirus, Botnet IP & Domain Reputation)

HELP DESK

Портал з управління зверненнями та заявками замовників та об'єктами обслуговування.

Система обліку змін ціноутворення позицій

Портал по роботі з замовниками. Система дозволяє змінювати ціноутворення для позицій товару в розрізі замовників, вести історію замовлень. Присутня можливість налаштовувати панель звітності та інтерфейс.

Система дистанційного навчання

Портал дистанційного навчання дозволяє створювати матеріали, супроводжувати бібліотеки файлів, наповнювати та призначати курси дисциплін, проводити зрізи знань, журнал знань зберігає історію пройдених курів.

Система котирування на ринку цінних паперів

Портал для відображення ситуації на ринку цінних паперів, кольорових металів, зернових, тощо. Функціонує як панель відображення інформації у реальному часі.

Побудова інфо-панелі міста Львів

Туристичний інформаційний центр надає безкоштовну допомогу і поради про подорожі та планування поїздки.

Впровадження унікальної системи відеоспостереження

Крім функції відеоспостереження, система має можливість визначати номер та тип транспортного засобу, що дозволяє фіксувати великі потоки руху транспорту

Портал збору даних для Фонду Держмайна України

Створена і задіяна автоматизована система Єдиної бази даних звітів про оцінку для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, що стягуються відповідно до законодавства.

Автоматизована система Оцінки персоналу 360°

Система автоматизації набору оцінки персоналу при наборі персоналу, проведення Assessment center, виявлення корпоративних проблем всередині колективу, виявлення слвбих і сильних сторін співробітників, формування кадрового резерву та інше

Створення багатофункціональної системи відеоспостереження

На цей раз стояло завдання створити багатофункціональну систему відеоспостереження iз доступом з будь-якої точки свiту, та з будь-якого пристрою.

Побудова автоматичної системи диспетчеризації водоканалу

Побудова системи що дозволяє зменшити навантаження на електричну мережу, зменшити навантаження на гідравлічну мережу, автоматизувати систему підтримки тиску в заданих діапазонах та інше

Побудова системи управлiння доступом на териториiю

Розробка та впровадження зручної системи контролю доступу на територiю, з можливiстю видаленого керування замками та можливiстю автономної роботи.

Захищена система конференц-зв'язку

Пiдготовка платформи та створення системы конференц-зв'язку для проведення зборiв, серед 28 фiлiй по всiй Українi

Створення захищенного VPN-каналу

Проведення всiх необхiдних заходiв та налаштувань для органiзацiї повнiстю захищенного каналу для передачи важливих конфiденцiйних даних

Система корпоративної роботи з документами

Портал дня організації внутрішнього документообігу компанії для великої кількості локальних та віддалених користувачів з зручною бібліотекою архівних договорів.

Аудит лiцензiонного ПЗ

Проведення аудиту за запросом. В ходi аудиту, клієнт отримав кориснi поради та офiцiйний висновок

Система коллаборативной роботи і зберігання документів

Корпоративний портал, що дозволяє вести реєстр кореспонденції, реєстр телефонних викликів, затверджувати документи, формувати бібліотеки, доповнений потужною системою фільтрів і центром пошуку.

Створення компанії

2004 рік

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!