McAfee

РІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

Компанія McAfee пропонує рішення для забезпечення кібербезпеки як для підприємств, так і для приватних користувачів. McAfee допомагає підприємствам створювати добре організовані, по-справжньому інтегровані середовища кіберзахисту. В таких середовищах процеси забезпечення інформаційної безпеки, виявлення загроз та усунення вразливостей здійснюються синхронно, спільними зусиллями різних засобів захисту. Для приватних користувачів McAfee забезпечує безпеку пристроїв від вірусів, шкідливих програм та інших загроз, незалежно від того, де вони знаходяться - удома, в дорозі або на роботі. Знайдіть своє захисне рішення.
McAfee

Компанія: McAfee
Призначення: Рішення проблем інформаційної безпеки
Рік заснування: 1987 рік
Країна походження: США
Статус: Platinum Solution Provider

О КОМПАНІЇ MCAFEE

Будучи одним з лідерів в сфері кібербезпеки, компанія McAfee пропонує передові захисні рішення кінцевим користувачам, підприємствам малого і великого бізнесу, корпораціям і органам державної влади. Захисні технології McAfee використовують унікальну функцію прогнозування, підтримувану службою McAfee Global Threat Intelligence, що дозволяє домашнім користувачам і компаніям завжди бути на крок попереду наступної хвилі вірусів, шкідливих програм і інших інтернет-загроз.

Для підприємств, корпорацій та державних органів McAfee пропонує комплексні, інтегровані рішення для забезпечення інформаційної безпеки, що захищають все їх середовища. Рішення для захисту кінцевих точок і мобільних пристроїв забезпечують безпеку пристроїв кінцевих користувачів від таких загроз, як віруси, фішинг, шкідливі програми та інші загрози, націлені на кінцеві точки і користувачів, і включають в себе антивірусне ПЗ і функції веб-захисту. Рішення мережевого захисту забезпечують безпеку вашої мережі і її периметра. Рішення McAfee забезпечують захист ваших серверів, баз даних і центрів обробки даних від загроз, спрямованих на корпоративні системи.

Рішення хмарної безпеки забезпечують передову захист від інтернет-загроз, незалежно від того, чи використовуєте ви приватні, публічні або гібридні технології хмарних обчислень. Управління всіма захисними рішеннями здійснюється централізовано з єдиної консолі McAfee ePolicy Orchestrator, що дозволяє ефективно і оперативно керувати вашої інфраструктурою безпеки. Крім того, Служба професійних послуг McAfee Professional Services надає консультаційні та освітні послуги, а також технічну підтримку по всіх продуктах і рішенням безпеки.

Для домашніх користувачів McAfee забезпечує безпеку мобільних пристроїв, включаючи телефони та планшети, а також домашні ПК, ноутбуки та інші пристрої. Продукти McAfee, такі як McAfee Total Protection і McAfee LiveSafe забезпечують комплексний захист від вірусів і шкідливих програм, а також інтернет-безпеку, включаючи захист від рекламних і шпигунських програм, фішинг-повідомлень, шкідливих веб-сайтів, крадіжки особистих даних і інших погроз вашої інтернет-безпеки.

Дивіться нашіКейси