ЛІЦЕНЗУВАННЯ ПЗ

Сьогодні, все більше підприємств та організацій замислюються про ліцензування програмного забезпечення не залежно від масштабів та кількості комп'ютерів. Вибір схеми ліцензування повинен грунтуватися як на розмірі компанії, так й на особливостях вашого бізнесу

ЛЕГАЛЬНІ СПОСОБИ ВИКОРИСТАННЯ ПЗ

Повна відмова від безкоштовного ПЗ та використання тільки ліцензійного
Використання ліцензійного ПЗ і частково безкоштовного. Такий спосіб передбачає зменшення витрат, а також використання вільних ліцензії для другорядних програм.
Повне використання безкоштовного програмного забезпечення. У цьому випадку досить обмежений вибір та функціональність, потрібна більш складне налаштування, а також довгий процес навчання співробітників.

4 СПОСОБИ ПРИДБАННЯ ЛІЦЕНЗІЙНОГО ПЗ

Коробкова версія (Full Package Product (FPP))

Цей пакет включає в себе компакт-диск з установочними файлами програмного забезпечення, керівництво по установці і також наліпка автентичності.

OEM-ліцензія (Original Equipment Manufacturer)

Таке ПЗ поставляється відразу з комп'ютером або іншим апаратним обладнанням. Встановлення та налаштування проводиться не кінцевим користувачем а постачальником устаткування.

Корпоративна ліцензія

Найвигідніший і зручний спосіб придбання ліцензії. Корпоративні ліцензії передбачають гнучкі можливості підбору програмного забезпечення, а також отримання знижок.

Підписка

Підписка зручна в разі, якщо немає необхідності постійного використання програмного забезпечення, а потрібно ПЗ для одиничного проекту або розподілу фінансового навантаження. Тривалість стандартної підписки становить 1 рік, з цієї причини, таке ліцензування вигідно з точки зору планування фінансового бюджету на підприємстві.

Дивіться нашіКейси