Кейси

Інформація про наши кейси

Цього разу, перед розробниками стояло завдання, розробити рішення на базі McAfee SIEM, яке могло б відслідковувати всі процеси як відбуваються в мережі, та повідомляти, у разі виявлення підозрілої активність з негайним реагуванням та запобіганням загрози.

Компанія: Великий процесинговий центр
Призначення: Підвищення загального рівня інформаційної безпеки
Технологія: McAfee Enterprise Security Manager
Короткий опис: Впровадження системи моніторингу та кореляції подій на базі McAfee Enterprise Security Manager (McAfee SIEM)

ЦІЛІ ПРОЕКТУ

Підвищення загального рівня інформаційної безпеки компанії за рахунок підвищення ефективності процесу управління інцидентами.

Забезпечення відповідності вимогам компанії у сфері ІБ, вимогам регулюючих органів та міжнародних та вітчизняних стандартів в сфері ІБ.

Впровадження системи моніторингу та аналізу подій, як платформи для побудови центру управління системою інформаційної безпеки компанії.

КОНФІГУРАЦІЯ ПРОГРАМНОГО ТА АПАРАТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПЕРЕДБАЧУВАНОГО ДО ВПРОВАДЖЕННЯ

 • McAfee MFE Event Receiver VM 12 P:1GL
 • McAfee MFE ELM VM Max 12 Cores P:1 GL
 • McAfee MFE Adv Corr Eng VM P:1GL
 • McAfee McAfee MFE ESM VM Max 12 Cores P:1 GL
 • McAfee MFE Sol Services Custom Consult Daily
 • McAfee MFE GTI for ESM-VM-12 1:1GL

ОПИС РІШЕННЯ: MCAFEE SIEM

Рішення McAfee SIEM відноситься до класу систем збору та аналізу подій інформаційної безпеки (Security Information Management / Security Event Management).

Зазначені системи дозволяють в режимі реального часу отримувати події інформаційної безпеки, аналізувати їх та реагувати на виявлені загрози, інциденти та порушення політик інформаційної безпеки.

Інфраструктура збору інформації McAfee ESM забезпечує розширені можливості для отримання даних з широкого набору джерел - журналів понад 300 пристроїв та джерел подій, включаючи операційні системи, мережеві пристрої (маршрутизатори, комутатори), мережеві аналізатори (монітори мережі й аналізатори трафіку та ін.), системи безпеки (системи виявлення та запобігання вторгнень, міжмережеві екрани, віртуальні приватні мережі, сканери уразливості), а також журнали аудиту додатків, баз даних, рішень для управління ідентифікацією, веб-серверів та Інтернет-додатків.

McAfee ESM надає інфраструктуру кореляції, яка дозволяє визначити значення кожної конкретної події, розмішуючи її в контекст, тобто показуючи хто, що, де, коли та чому зумовило появу даної події, це допомагає виявити вплив події на бізнес-ризик. Засоби кореляції забезпечують точну автоматичну пріоритезацію загроз безпеки й порушень відповідності вимогам, показуючи події у відповідному бізнес-контексті.

При цьому для того, щоб така система забезпечувала ефективне виявлення інцидентів, швидке реагування та відсутність помилкових спрацьовувань, вона повинна бути налаштована відповідно до наявних в компанії бізнес-процесами та ІТ-інфраструктурою.

ПЛАН РОБІТ

 • Поставку та розгортання систем
 • Розробку необхідної проектної документації
 • Навчання співробітників базовим навичкам роботи з системами
 • Консультаційну підтримку в процесі впровадження систем McAfee ESM
 • План робіт по впровадженню рішення McAfee ESM
 • Установка систем
 • Планування архітектури рішення McAfee ESM
 • Розробку необхідної проектної документації
 • Складання приватного ТЗ
 • Установка і настройка компонентів
 • Налаштування системи (стандартний коннектор)
 • Підключення пристроїв за допомогою стандартних конекторів
 • Консалтинг (навчання)
 • Консультація (навчання) інженерів замовника по впровадженої системи/li>
 • Розробка документації
 • Написання пояснювальної записки
 • Написання інструкції адміністратора
 • Розробка програми та методики випробувань (ПМВ)
 • Проведення випробувань

ОПИС РОБІТ

Початок робіт має на увазі обстеження інфраструктури Замовника. Проводиться збір інформації про джерела, які необхідно підключити до системи моніторингу, визначається та узгоджується для кожного джерела список дій та подій, моніторинг яких буде проводитися, проводиться визначення переліку відповідних режимів аудиту, які необхідно включити на джерелі подій безпеки, визначається обсяг подій, що надходять з усіх типів джерел, що підлягають підключенню до системи моніторингу.

Також фахівцями нашої компанії спільно з представниками Замовника проводять формування списку типових інцидентів інформаційної безпеки, які підлягають моніторингу. Розробляється та узгоджується Технічне Завдання на систему моніторингу.

Проводиться впровадження систем McAfee ESM та відповідно до зібраної інформації й первинними даними, отриманими від Замовника. Проводяться встановлення та налаштування систем відповідно до ТЗ. При впровадженні фахівцями Виконавця реалізується установка системи моніторингу, проводиться контроль установки режимів аудиту на всіх джерелах, що підключаються до системи, налаштовується система моніторингу (перевіряється надходження подій в систему, проводиться угруповання джерел подій, налаштовуються параметри архівування та резервування бази подій, перевіряється працездатність політик) , а також інтеграція з існуючими системами McAfee NSM і McAfee MVM.

Після проведення комплексу робіт по інсталяції систем та первинного налаштуванні правил моніторингу та кореляції подій, проводиться дослідна експлуатація системи. На даному етапі проводиться розробка експлуатаційної документації на систему моніторингу (керівництва користувача, адміністратора), готується програма та методика випробувань системи.

Також виробляються розробка та доопрацювання конекторів до всіх систем, що входять в область проекту, розробляються правила кореляції подій. Підхід до розробки правил узгоджується аналітичною групою Виконавця з проектною групою Замовника.

Фахівці Виконавця проводять експрес-навчання роботі з системою моніторингу фахівців Замовника.

В ході робіт по контрольній експлуатації системи моніторингу проводиться також тестування та перевірка функціональних можливостей систем, проводяться навантажувальні випробування системи, здійснюється відпрацювання існуючих в компанії регламентів управління інцидентами ІБ.

По закінченню контрольній експлуатації проводяться спільні випробування згідно з розробленою програмою та методикою. Результатом робіт є переклад систем в промислову експлуатацію на підставі успішного проходження спільних випробувань.

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!