Кейси

Інформація про наши кейси

Спеціалістами нашої компанiї була розроблена концепцiя системы, яка бы надавала можливiсть керувати доступом до рiзних примiщень а також для забезпечення охоронни об'єкта

Компанія: Дніпро Мотор Інвест
Призначення: забезпечення охорони об'єкта
Технологія: SharePoint,  SQL Server
Короткий опис: рішення для контролю і управління доступом
Рік: 2014

ОПИС РОБІТ

На сьогодняшній день, компания «Дніпро Мотор Інвест» є найбільш досвідченим представником Honda в  Україні. Вона забезпечує продаж та післяпродажне обслуговування автомобілів, продаж запчастин, аксесуарів тощо.

Основною метою було впровадити вигідне і зручне рішення для контролю і управління доступом, а також для забезпечення охорони об'єкта, що працює в автономному режимі і призначене для управління замками і засувками.

Принципом роботи системи є наступне: у звичайному режимі система підтримує роботу системи контролю та управління доступом, після натискання кнопки постановки на охорону контролер функціонує як охоронна система до тих пір, доки до зчитувача НЕ буде піднесений дозволений ключ. Завдяки можливості роботи в двох режимах (контроль доступу і охорона об'єкту), дане рішення ідеально підходить для окремих кабінетів або непрохідних приміщень.

У разі переходу на аварійне живлення, дане рішення переходить в економічний режим, завдяки чому час роботи системи при автономному живленні може бути збільшено в 3-4 рази.

Серед додаткових можливостей:

Можливість підключення кнопки постановки на охорону;

Відкриття замку за допомогою безконтактної карти або кнопки;

Можливість переходу в режим економічного енергоспоживання;

Видача тривожного сигналу на пристрій сповіщення при спрацьовуванні охоронного датчика (спроба несанкціонованого проходу, пожежа і т.п.);

Оперативне додавання / видалення зі списку дозволених кодоносітелей (за допомогою майстер-карти);

 

 

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!