Кейси

Інформація про наши кейси

В рамках даного кейсу, перед розробниками стояло завдання міграції та комплексного налаштування інформаційних сервісів підприємства, в хмарному середовищі від Microsoft, та організація роботи електронної пошти.

Компанія:  Укрелектроапарат
Призначення: Організація безперебійної роботи виробничих процесів підприємства
Технологія: Microsoft Office 365

ЦІЛІ ПРОЕКТУ

Організація хмарного середовища, з можливістю подальшого масштабування пов'язаних сервісів

Міграція поштового сервера у хмарне середовище Office 365

Навчання співробітників, роботі у новому середовищі

ОПИС РОБІТ

Компанія Укрелектроапарат є одним з провідних підприємств електротехнічного машинобудування в Україні. Робота компанії базується на потужній виробничій та науково-конструкторській базі, які дозволяють виконувати замовлення будь-якого рівня складності. З розвитком технологій, з'явилася гостра необхідність безперебійної підтримки виробничих процесів компанії з боку інформаційних технологій.

Існуюча інформаційна система Укрелектроапарат перестала задовольняти вимогам. Значно збільшився час на обслуговування системи, кількість збоїв стала неприпустимою. Це призводило до перевантаженості роботи відділу ІТ.

Компанія Софтліст, отримала завдання на здійснення міграції наявної IT інфраструктури на хмарні технології, яка здатна швидко та ефективно вирішити проблеми замовника, пов'язані з функціонуванням електронної пошти, та надати базу, для подальшого розвитку та масштабування інформаційних сервісів підприємства.

Після проведеного аналізу компанії, та вимог до системи, було вирішено будувати інформаційну систему на базі хмарної платформи Microsoft Office 365.

В ході виконання даного проекту, фахівцями компанії, була виконана міграція доменної зони замовника на новий надійний хостинг та налаштована система Office 365 для всіх існуючих користувачів. Крім цього, було проведено навчання для співробітників компанії Укрелектроапарат, щодо роботи в новому середовищі.

ПЕРЕВАГИ

 • Відпала залежність від місцевих електричних мереж та інтернет-провайдера
 • Зникла вразливість перед збоями обладнання
 • Відпала необхідність самостійно налаштовувати та підтримувати захист від вірусів та спаму
 • Знизилися високі витрати на впровадження
 • Помісячна оплата сервісу дозволяє ефективніше планувати бюджет
 • З'явилася можливість гнучкого налаштування системи
 • Висока доступність звідусіль
 • Можливість використання календарів, контактів
 • Інтеграція з іншими бізнес додатками
 • Додаткові переваги при використанні з Microsoft Office
 • Вбудована низка засобів захисту корпоративних користувачів, пристроїв і даних
 • Технічна підтримки 24/7

ПІДСУМКИ РОБОТИ

За підсумками проведених робіт, співробітники компанії Укрелектроапарат отримали нову, стабільну інфосистему, збудовану на хмарній середі Office 365. Впровадження сервісів Microsoft Office 365 дозволило швидко та ефективно побудувати сучасну систему спільної роботи з перспективами подальшої інтеграції з усіма бізнес-процесами компанії, які потребують підтримки з боку сучасних інформаційних технологій

ВІДГУКИ

     

У процесі щоденної роботи, все частіше співробітники нашої компанії стали стикатися з проблемами роботи електронної пошти. З цієї причини, часом, була паралізована робота всіх відділів. Крім цього, через не стабільну роботи пошти, співробітники IT відділу були перевантажені завданнями, та не встигали справлятися з іншою роботою. Таким чином, бюджет зазнав збитків, співробітники стали втрачати мотивацію, клієнти стикалися з затримками. Завдяки виконаній роботі фахівців "Софтлист", наша компанія перестала стикатися з проблемами, пов'язаними з електронною поштою і комунікацією між підрозділами. Також, IT відділ розвантажили від деяких обов'язків, які раніше мали критичний пріоритет. Тепер можна не думати про збої в роботі електронної пошти та супутніх програм, а завдяки підключенню до хмарних технологій підвищилася швидкість роботи, та зменшилося навантаження на локальний сервер.

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!