Створення захищеного середовища передачі даних між 28 філіями

Компанія: Державна комісія з цінних паперів України
Призначення: Підвищення загального рівня інформаційної безпеки
Технологія: MPLS
Опис проєкту
Проєкт розроблений для Державної комісії з цінних паперів України для передачі даних по зашифрованому каналу у 28-ми філіях Комісії по всій території Україні
Клієнт
Компанія: Державна комісія з цінних паперів України
Призначення: Підвищення загального рівня інформаційної безпеки
Технологія: MPLS
Опис робіт
Структура інформаційної мережі Державної комісії з цінних паперів України на момент старту проєкту становила собою ряд різнорідних локальних мереж по всіх обласних центрах України. Відсутність єдиного середовища передачі даних не дозволяло оптимізувати робочі процеси та впровадити систему електронного документообігу без значних часових і фінансових витрат, не кажучи вже про можливі збої в роботі інформаційного середовища в цілому.
На підставі отриманої від Замовника інформації про передбачувані обсяги даних в мережі, визначення сервісів, які планується використовувати в інформаційному середовищі, необхідна кількість підключень і деталізації адрес розташування філій Комісії, фахівцями компанії Softlist був запропонований до розгляду проєкт розгортання єдиного середовища обміну інформацією з використанням технології MPLS.
Технологія MPLS, використана при створенні середовища обміну інформацією, широко представлена національним оператором зв'язку — компанією ВАТ «Укртелеком», офіційним партнером якого виступає наша компанія. Використання даної технології дозволило створити віртуальне середовище з гідним рівнем шифрування інформації яка в ній проходить, і зв'язати локальні обчислювальні мережі окремих філій в єдиний інформаційний простір.
Реалізація проєкту проводилася з використанням серверного обладнання компанії Dell і активного мережного обладнання компанії Cisco Systems. Устаткування використовувалося як безпосередньо для організації середовища обміну інформацією та управління її ресурсами, так і для створення додаткового рівня шифрування даних які в ній проходять. Швидкість передачі даних в мережі — в залежності від побажань замовника коливалася від 512 кбіт / сек до 2 Мбіт / сек.
Реалізація проєкту дозволила збільшити ефективність роботи кожної окремо взятої філії, що дозволило підвищити ефективність використання робочого часу та ресурсів організації в цілому. Також впроваджений обмін інформацією послужив базою для створення і реалізації нових проєктів з використанням даної інформаційної платформи.
Загальний термін реалізації проєкту склав 6 місяців.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ
2
Швидкість передачі даних в мережі (Мбіт/сек)
28
Кількість підключених філій
6
Термін реалізації проєкту (міс)
Проєкти

інформаційна безпека


Впровадження системи моніторингу та кореляції подій на базі McAfee SIEM


Підвищення загального рівня інформаційної безпеки компанії

портальні рішення

Дистанційні курси й тестування в середніх загальноосвітніх закладах

Розробили та впровадили систему дистанційного навчання в Університеті Банківської Справи
автоматизація 

Організація системи корпоративного конференц-зв'язку


Система корпоративного конференц-зв'язку у 27 управліннях

Напишіть нам
Маєте запитання
чи хочете зв’язатися з нами?
Будь ласка, залиште ваше питання та коротке повідомлення, ми якнайшвидше вам відповімо