Кейси

Інформація про наши кейси

Проект розроблений для Державної комісії з цінних паперів України - для передачі даних по зашифрованому каналу в 28-ми філіях Комісії по всій териториії Україні

Компанія: Державна комісія з цінних паперів України
Призначення: Підвищення загального рівня інформаційної безпеки
Технологія: MPLS
Короткий опис: створення захищеного середовища передачі даних

ОПИС РОБІТ

Структура інформаційної мережі Державної комісії з цінних паперів України на момент старту проекту представляла собою ряд різнорідних локальних мереж по всіх обласних центрах України. Відсутність єдиного середовища передачі даних не дозволяло оптимізувати робочі процеси та впровадити систему електронного документообігу без значних часових і фінансових витрат, не кажучи вже про можливі збої в роботі інформаційного середовища в цілому.

На підставі отриманої від Замовника інформації про передбачувані обсяги даних в мережі, визначення сервісів, які планується використовувати в інформаційному середовищі, необхідна кількість підключень і деталізації адрес розташування філій Комісії, фахівцями компанії «Софтліст» був запропонований до розгляду проект розгортання єдиного середовища обміну інформацією з використанням технології MPLS.

Технологія MPLS, використана при створенні середовища обміну інформацією, широко представлена національним оператором зв'язку - компанією ВАТ «Укртелеком», офіційним партнером якого виступає наша компанія. Використання даної технології дозволило створити віртуальне середовище з гідним рівнем шифрування інформації яка в ній проходить, і зв'язати локальні обчислювальні мережі окремих філій в єдиний інформаційний простір.

Реалізація проекту проводилася з використанням серверного обладнання компанії Dell і активного мережного обладнання компанії Cisco Systems. Устаткування використовувалося як безпосередньо для організації середовища обміну інформацією та управління її ресурсами, так і для створення додаткового рівня шифрування даних які в ній проходять. Швидкість передачі даних в мережі - в залежності від побажань замовника коливалася від 512 кбіт / сек до 2 Мбіт / сек.

Реалізація проекту дозволила збільшити ефективність роботи кожної окремо взятої філії, що дозволило підвищити ефективність використання робочого часу та ресурсів організації в цілому. Також впроваджений обмін інформацією послужив базою для створення і реалізації нових проектів з використанням даної інформаційної платформи.

Загальний термін реалізації проекту склав 6 місяців.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ

1
Швидкість передачі даних в мережі  (мбіт/сек)
1
Кількість підключених філій
1
Термін реалізації проекту (міс)

 

 

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!