Кейси

Інформація про наши кейси

Перед спеціалістами нашої компанії стояла задача організувати захищену систему корпоративного конференц-зв'язку із доступом у 27-ми територіальних управліннях

Компанія: Державна інспекція з енергозбереження
Призначення: організація системи корпоративної конференц-зв'язку
Технологія: MPLS
Короткий опис: cтворення системи конференц-зв'язку

ОПИС РОБІТ

Загальні збори керівництва територіальних управлінь інспекції, які часто проводилися в Центральному апараті для обговорення тих чи інших тем, викликали клопоти, як у організаторів подібних заходів, так і у їх учасників. Присутність на конференціях всіх начальників інспекцій було вкрай бажаним, в той же час інформація, яка була предметом наради, носила конфіденційний характер і не могла бути передана іншим способом.

Ознайомившись із завданням і основними вимогами до системи конференц-зв'язку, фахівцями ТОВ «Софтліст» було запропоновано використовувати середу передачі даних, аналогічну використовуваної у Державній комісії з цінних паперів України.

Серед основних плюсів використання даної платформи були відзначені:

 • Універсальність використаної платформи, гнучкість її налаштування;
 • Використання каналів передачі даних одного оператора;
 • Швидкість реалізації проекту;
 • Оперативність у наданні технічної підтримки;
 • Невисока вартість реалізації платформи.

Після схвалення замовником і затвердження супроводжуючої документації, фахівці нашої компанії приступили до реалізації проекту, який проходив в кілька етапів:

 • Розробка та затвердження тех.завдання і тех.проекта на систему;
 • Прокладка СКС та встановлення серверних вузлів і систем конференц-зв'язку в управліннях Замовника;
 • Підключення 27 територіальних управлінь до єдиного середовища обміну інформацією;
 • Настроювання, адміністрування серверних вузлів по всім територіальним управлінням з єдиним центром управління мережі в центральному апараті інспекції;
 • Програмування та налаштування системи проведення конференцій Cisco Meeting Place відповідно до вимог, що висуваються до системи конференц-зв'язку;
 • Написання інструкцій для адміністратора і користувачів системи з управління і використання системи конференц-зв'язку.;
 • В ході реалізації проекту були використані серверні системи виробництва компанії Hewlett Packard, активне мережеве обладнання та програмні рішення компанії Cisco Systems.
 • Створення системи конференц-зв'язку дозволило в значній мірі поліпшити комунікацію між територіальними управліннями Інспекції з енергозбереження та підвищити ефективність використання робочого часу. Використання системи значно знизило витрати, пов'язані з відрядженнями і оплатою послуг зв'язку операторів мобільного зв'язку.

Єдине середовище обробки інформації, яке використовувалось в якості платформи для системи конференц-зв'язку, була також використана для надання єдиного каналу доступу до мережі Інтернет для всіх територіальних управлінь. Це дозволило надати канал доступу до всесвітньої мережі для всіх філій зі стабільною швидкістю доступу, підвищити контроль за використанням Інтернет-ресурсів управліннями. Також використання даного підходу дозволило знизити витрати, пов'язані з використанням тарифних планів різних провайдерів в Україні, і систематизувати оплати за послуги Інтернет для всіх управлінь Інспекції.

Термін реалізації проекту склав сумарно 5 місяців.

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!