Кейси

Інформація про наши кейси

Перед розробниками встала проблема: потрібно зручне універсальне рішення для збору та аналізу цін з наступним переглядом статистики по конкурентах

Компанія: великий оптовий ритейл
Призначення: зниження рутинного навантаження на менеджерів, прискорення і автоматизації процесів, для порівняння прайсів конкуруючих компаній
Технології: UIPath, Microsoft PowerBI

МЕТА ПРОЕКТУ

Для задоволення потреб сучасного бізнесу дуже важливо мати можливість оперативно реагувати на зміни ринку. Особливо важливо щоденне відстеження цін конкурентів у своєму сегменті електронної комерції, але вирішення такого завдання заважають великі обсяги даних, які необхідно обробляти, а також необхідність залучення значної кількості персоналу і ресурсів для їх збору.

Фахівцями компанії «Софтліст» було розроблено універсальне рішення, що дозволяє в короткі терміни, аналізуючи прайс-лист компанії замовника, зібрати дані за цінами на аналогічні позиції, які пропонують конкуруючі компанії через власні інтернет-магазини. Рішення має параметри та налаштування, згідно з якими, збирається інформація в автоматичному режимі у встановлений час, або за розкладом. Крім цього, сканування додатково може бути викликано за бажанням оператора в будь-який час.

ОПИС ПРОЕКТУ

Система збору даних була реалізована за допомогою робота, розробленого на платформі UIPath. UIPath - це масштабна RPA-платформа програмної роботизації процесів для будь-якої галузі. Компанія входить в перелік лідерів серед рішень по створенню процесів автоматизації. UIPath взаємодіє з іншими інформаційними системами через інтерфейс, імітуючи дії користувача, але внаслідок необхідності інтегрувати різнорідні інформаційні системи і рішення, або ще більше прискорити роботу, є можливість задіяти окремі програмні блоки, реалізовані фахівцями нашої компанії за допомогою популярних мов програмування. Рішення має зручний користувальницький інтерфейс і широкі можливості інтеграції. Кожна дія потенційного менеджера, при виконанні того чи іншого завдання, може бути автоматизовано і налаштоване до найдрібніших подробиць.

Для отримання звіту за цінами, досить завантажити в зазначену папку Excel-файл свого прайса і, після виконання роботом закладених дій, отримати файли звітів із актуальними цінами конкурентів.

ЯКІ ВИГОДИ ОТРИМАВ КЛІЄНТ:

  • Автоматизований і повністю відбудований процес
  • Менеджери вивільнені від рутинної роботи
  • Блискавична швидкість обробки даних, в порівнянні з ручною працею
  • Інтеграція даних в призначену для користувача середу
  • Можливість отримувати звіти одним кліком
  • Мінімізація помилки в наслідок впливу людського фактора

ПІДСУМКИ

Рішення, розроблене фахівцями «Софтліст» з використанням UIPath, дозволяє роботизировать майже будь-які дії користувача на комп'ютері, мінімізуючи людський фактор. Робот здатний працювати 24/7 без відпусток і лікарняних, виконує роботу значно швидше людини і не помиляється під час роботи, чітко виконуючи закладену в нього послідовність дій.

Як можливий подальший розвиток проекту, передбачається можливість розробки аналітичної звітності на платформі Microsoft PowerBI. Завдяки Microsoft PowerBI, за результатами дій роботи UIPath, замовник зможе аналізувати отриману інформацію в зручному графічному поданні, що ще сильніше підвищить швидкість обробки інформації та ефективність роботи.

Повна інтеграція з сервісами замовника, дозволяють індивідуально підійти до кожного завдання і налаштувати роботу системи максимально ефективно для повсякденного використання.

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!