Кейси

Інформація про наши кейси

Нашими спеціалістами була розроблема унікальна система відеоспостереження, функціями якої були також контроль переміщення та сбір інформації про в'їжджаючі і виїжджаючі автомобілі.

Компанія: ДАХК "АРТЕМ"
Призначення: Відеоспостереження
Технологія: SharePoint, SQL Server
Короткий опис: відеоспостереження та фіксація великих потоків автотранспорту 

На сьогодняшній день "Артем" - одне з провідних підприємств машинобудівної галузі України, широко відоме як в Україні, так і в світі. Для забезпечення безпеки підприємства та контролю руху легкого і вантажного автотранспорту потрібно створення автоматизованої системи відеоспостереження, що дозволяє фіксувати великі потоки автотранспорту з території і на територію підприємства.

Нашою компанією була реалізована система автоматизованого відеоспостереження та контролю автотранспорту, призначена для організації контролю проїзду автомобільного транспорту через точки контролю з організацією необхідного алгоритму проїзду і збору даних про автомобіль.

Серед фіксованих даних, реалізованих на підприємстві:

  • державний реєстраційний номер автомобіля (номерний знак),
  • напрямок руху (в'їзд / виїзд),
  • повноваження автомобіля (пропуск, приналежність групі, згідно заздалегідь внесених даних),
  • вага автомобіля (якщо застосовуються ваги),
  • дата / час проходження точки контролю, час виконання формальностей згідно застосованого алгоритму (огляд, інші алгоритми).

Дане рішення призначене для таких завдань:

  • Підвищення технологічної дисципліни шляхом протоколювання і архівування порушень, пов'язаних з відвантаженням або вивантаженням товарно-матеріальних цінностей, контролю якісних параметрів товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ).
  • Мінімізації можливості розкрадання матеріальних цінностей на етапі їх ввезення-вивезення, розвантаження-вивантаження, контролю якісних параметрів ТМЦ.
  • Винятки помилок, пов'язаних з людським фактором за рахунок автоматизації деяких технологічних процесів, пов'язаних з ввезенням-вивезенням ТМЦ.
  • Упорядкування обслуговування клієнтських замовлень, зменшення конфліктних ситуацій за рахунок архівування інформації про події в системі.
  • Підвищення пропускної спроможності вантажно-розвантажувальних терміналів за рахунок маршрутизації транспорту, аналізу заповнення території підприємства автотранспортом, виявлення простоїв транспорту та обладнання.

Наші партнери

Запорука успіху будь-якої компанії - це надійні партнерські відносини

Хочете зв’язатися з нами?

Будь ласка, залиште свої контакти і ваше запитання, ми з вами зв'яжемося!