Автоматизація відстеження терміну дії доменних імен
Як запобігти втраті функціональності веб-сайту, доходу, репутації та уникнення юридичних проблем через закінчення термін дії домену
Чому важливо стежити за терміном дії домену?
Закінчення терміну дії домену може мати кілька наслідків, які можуть зашкодити вашій присутності в Інтернеті та бізнесу
 • Втрата функціональності веб-сайту

  Коли термін дії домену закінчується, ваш веб-сайт більше не буде доступним для відвідувачів. Це означає, що ваш веб-сайт буде офлайн, і ваші клієнти не зможуть отримати доступ до ваших продуктів або послуг.
  1
 • Втрата доходу
  Якщо ваш веб-сайт офлайн через прострочений домен, ви втратите потенційний дохід. Ваші клієнти не зможуть робити покупки, а ви пропустите продажі.
  2
 • Репутаційні збитки
  Якщо ваш веб-сайт не працює протягом тривалого часу, це може завдати шкоди вашій репутації. Ваші клієнти можуть сприймати ваш бізнес як ненадійний, і це може призвести до втрати довіри.

  3
 • Юридичні проблеми
  Якщо ваш домен має важливе значення для вашого бізнесу, закінчення терміну його дії може призвести до юридичних проблем. Хтось інший може зареєструвати ваш домен, і це може призвести до порушення прав на торговельну марку чи інших юридичних проблем.

  4
Стежити за терміном дії домену можна в ручну, проте це передбачає вхід до облікового запису реєстратора домену та перевірку терміну дії кожного домену, яким ви володієте. Але це зазвичай займає багато часу. Якщо у вас велика кількість доменів – цей процес виявиться складним завданням. Проте завжди можна автоматизувати цей процес.
License Manager
Як ми автоматизували відстеження доменів?
Розроблений інструмент управління проектами дозволяє вести облік всіх доменів підприємства в поточному екземплярі Jira. Відстежуються дати закінчення терміну дії та статус сертифіката SSL в межах домену. Коли добігає кінця реєстрація домену, система надсилає сповіщення, і можна миттєво вжити необхідних заходів. Налаштування моніторингу домену зайняло кілька хвилин. Плагін підтримує моніторинг доменів для будь-яких веб-сайтів у популярних доменах верхнього рівня (TLD), таких як .com, .com.ua, .ua, .net, .io, .tech та інші.
Функціональні можливості плагіна дозволяють відстежувати актуальний статус SSL-сертифікатів. Прострочені сертифікати можуть мати жахливі наслідки - це і зниження позиції сайту в пошуку Google, і зіпсована репутація. «License Manager» здійснює моніторинг сертифікатів SSL та TLS, тому немає потреби запам’ятовувати, коли закінчиться термін їх дії.
Переваги впровадження
Основні переваги від використання автоматичної служби моніторингу терміну дії домену
 • Завжди на зв'язку
  Вчасне поновлення реєстрації домена. Клієнти підприємства завжди на зв’язку з компанією, сайт працює без простоїв.
  01
 • Контроль бюджету
  Заздалегідь спланована плата за поновлення, резервування потрібної суми в бюджеті.
  02
 • Юридична захищеність
  Впевненість в тому, що дотримуються всі юридичні норми. Підприємство знає, коли настане термін реєстрації домену, зможе поновити його до того, як його зареєструє хтось інший.
  03
Бажаєте автомтизувати процеси?
Позбавтеся головного болю автоматизувавши рутинні завдання