Як налаштувати та ефективно використовувати Штучний інтелект(AI) у Jira Service Management
Даний кейс ви можете використовувати як ресурс для розблокування інтелектуальних можливостей на платформі Jira Service Management, що дозволить підвищити продуктивність та забезпечити видатне обслуговування співробітникам та клієнтам.
ЩО ТАКЕ
ATLASSIAN INTELLIGENCE?
Atlassian Intelligence є набір можливостей, що працюють на базі штучного інтелекту в хмарі Atlassian, який допомагає компаніям і командам збільшувати продуктивність, стимулювати дії та отримувати унікальні інсайти. Він використовує внутрішньо розроблений штучний інтелект, а також технології OpenAI.

Для досягнення результатів, що відповідають контексту вашої організації, використовується Teamwork Graph, унікальний для проектів та службової діяльності вашої команди, разом із внутрішніми мовними моделями та OpenAI. Слідкуйте за Atlassian Intelligence у продуктах Atlassian, щоб виявити нові можливості, засновані на штучному інтелекті.
Як активувати Atlassian Intelligence для Jira Service Management
Для використання функцій Atlassian Intelligence у Jira Service Management адміністратор організації повинен активувати штучний інтелект через Atlassian Administrator:
 1. Перейдіть на веб-сайт admin.atlassian.com. Виберіть потрібну організацію, якщо у вас їх декілька.
 2. Виберіть Settings > Atlassian Intelligence. Ви побачите таблицю з продуктами, у яких активовано Atlassian Intelligence.
 3. Виберіть Select products. З'явиться список продуктів із функціями Atlassian Intelligence.
 4. Виберіть Jira Service Management та будь-які інші продукти, в яких потрібно активувати функції Atlassian Intelligence.
 5. Натисніть кнопку Next.
 6. Перевірте свої продукти та прийміть умови та положення Atlassian Intelligence.
 7. Натисніть Save, щоб підтвердити.
 8. Після активації користувачі отримають повідомлення продукту про доступність Atlassian Intelligence. У деяких продуктах може знадобитися налаштувати додаткові параметри в установках адміністрації цього продукту.
Практичні поради з використання Atlassian Intelligence у Jira Service Management

Відповіді ШІ у віртуальному агенті

Існують два основні способи налаштування віртуального агента Jira Service Management залежно від типу та складності запитань, які ви хочете автоматизувати: попередньо визначені потоки розмов намірів та штучні інтелектуальні відповіді, які працюють на основі Atlassian Intelligence. Ви можете використовувати один чи обидва з них, щоб відхиляти запитання та швидко надавати підтримку вашим клієнтам.

Штучні інтелектуальні відповіді використовують генеративний штучний інтелект від Atlassian Intelligence для пошуку відповідей у ваших пов'язаних просторах бази знань. Вони ідеально підходять для швидкого запуску віртуального агента, оскільки вони потребують мінімальної настройки. Штучні інтелектуальні відповіді особливо ефективні у відхиленні запитань щодо допомоги, які:

 • Можуть бути вирішені з наданням інформації або інструкцій;
 • Збігаються із вже існуючими матеріалами у базі знань (або можуть бути легко внесені до них);
 • В загальному випадку не вимагають передачі запиту агенту для вирішення людиною.
Примітка: Для налаштування штучних інтелектуальних відповідей в першу чергу потрібно підключити віртуального агента до Slack. Після встановлення з'єднання та налаштування вхідного каналу ви можете переходити до налаштування штучних інтелектуальних відповідей. Якщо у вас вже є база знань, налаштування відповідей Atlassian Intelligence проходить легко - вам потрібно виконати всього кілька швидких кроків перед тим, як почати використовувати цю функцію.
Після підготовки бази знань ви можете увімкнути функцію штучних інтелектуальних відповідей в налаштуваннях віртуального агента. Перейдіть до лівого меню, виберіть "Настройки проєкту", потім "Віртуальний агент". Натисніть "Настройки" і перейдіть в розділ "Базові налаштування", якщо він не вибраний. Увімкніть опцію "Відповіді Atlassian Intelligence", потім натисніть "Активувати".

Після увімкнення опції для штучних інтелектуальних відповідей, ви можете активувати цю функцію для конкретних каналів Slack. Перейдіть в розділ "Канали запитань" у меню "Настройки". У розділі "Відповіді AI" увімкніть опцію для потрібного каналу запитань, а потім натисніть "Активувати".

ПРОФЕСІЙНА ПОРАДА: Під час структурування статей у базі знань для віртуальних агентів враховуйте, що наразі відповіді штучного інтелекту не витягують інформацію зображень та зазвичай краще впораються з текстом, який не є частиною таблиці в Confluence.

Якщо вам важко, ви можете звернутися до нашої команди сертифікованих фахівців по Atlassian, які з радістю допоможуть у налаштуванні будь-яких продуктів, починаючи з Jira Software і закінчуючи додатковими плагінами.

Швидкі зведення разом із штучним інтелектом

Замість того, щоб вивчати докладні описи та багато коментарів до завдання в Jira Service Management, ви можете скористатися Atlassian Intelligence, щоб швидко отримати короткий виклад цієї інформації. Зручно привертайте увагу нових зацікавлених сторін, передавайте заявки новому агенту та оперативно вирішуйте завдання.

Для активації функції короткого викладення з використанням штучного інтелекту виконайте наступні кроки:

 1. Відкрийте завдання у вашому проєкті Jira Service Management.
 2. Прокрутіть вниз до розділу "Activity" (Активність).
 3. Виберіть "Comments" (Коментарі), а потім "Summarize" (Зведення).

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ: Зведення, створене Atlassian Intelligence, буде видно тільки вам і зникне, коли ви залишите сторінку завдання. Ви можете створювати зведення завдання стільки разів, скільки потрібно.

Штучний інтелект із генеративною моделлю в редакторі задач

Atlassian Intelligence також забезпечить агентам можливість формувати та вдосконалювати відповіді для клієнтів, забезпечуючи чітку та обдуману комунікацію між учасниками. Генеративний штучний інтелект в редакторі завдань надасть можливість агентам більш ефективно відповідати на питання, адаптувати тон до більш професійного чи емпатичного, підсумовувати великі статті з бази знань для надання коротких інструкцій та багато іншого.

Для доступу до генеративного штучного інтелекту в редакторі завдань існують два способи:
 1. Виберіть значок Atlassian Intelligence на панелі інструментів редактора завдань.
 2. Введіть /ai в редакторі завдань, щоб відкрити Atlassian Intelligence.

Штучний інтелект з генеративною моделлю для статей бази знань

Крім використання генеративного штучного інтелекту в редакторі завдань, Atlassian Intelligence дає можливість агентам створювати статті бази знань безпосередньо із завдання Jira Service Management. Загалом за кілька простих кроків можна провести ідентифікацію щодо змісту нової статті, перевірити орфографію та граматику, а також надати статті професійний та емпатичний тон для клієнтів.

Як налаштувати?
1. Перейдіть до розділу Knowledge base (База знань) на бічній панелі проєкту.
2. Виберіть Create article (Створити статтю).
3. Визначтеся з розділом бази знань, у якому ви хочете створити статтю, та натисніть кнопку Next (Далі).
4. Відкрийте панель інструментів Atlassian Intelligence або використовуйте /ai в редакторі.
5. Сформулюйте бажаний запит.
6. Atlassian Intelligence надасть чернетку, яка може бути використана як відправна точка.

AI допоможе вам підказками за типами запитів

Ідеї по категоріям запитів сприяють усуненню невизначеності при налаштуванні служби підтримки, тому що рекомендовані категорії запитів формуються на основі опису видів діяльності, якими займається ваша команда. Atlassian Intelligence може надати рекомендації щодо категорій запитів для різноманітних сценаріїв, від ІТ та управління персоналом до догляду за домашніми вихованцями та обслуговування харчування, та додати їх у службу підтримки всього кількома кліками миші. Після створення категорії запиту з використанням Atlassian Intelligence ви можете доповнити її додатковими формами та полями, щоб отримати всю необхідну інформацію від клієнтів, а також налаштувати робочий процес у разі потреби.

Як скористатися пропозиціями щодо категорій запитів:
1. Перейдіть до Налаштування проекту > Типи запитів.
2. Виберіть "Запропонувати".
3. Опишіть роботу, яку виконує ваша команда.
4. Виберіть тип запиту із запропонованого списку AI та натисніть "Створити".
5. Підтвердьте назву, опис, піктограму та тип завдання для цього типу запиту.
6. Натисніть кнопку "Далі" та додайте тип запиту до групи порталів.
7. Натисніть "Створити".
Насамкінець, цей гайд є надійним ресурсом для тих, хто тільки починає свій шлях у світі використання штучного інтелекту в Jira Service Management. Застосування запропонованих у посібнику інструкцій обіцяє як підвищити продуктивність, а й забезпечити видатне обслуговування як співробітників, так клієнтів. Цей гайд стане вашим надійним помічником у досягненні нових висот в оптимізації бізнес-процесів та створенні ефективного середовища обслуговування.
Бажаєте впровадити ШІ у свій бізнес-процес?
Отримайте безкоштовну консультацію щодо впровадження ШІ в різні бізнес-процеси